Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik zene lehet ez?

Melyik zene lehet ez?

Figyelt kérdés

Még régen hallottam egy autó reklámban. Szerintem egy SUV reklám lehetett (nem értek annyira az autókhoz) Kb. 2015-16 környékén volt a reklám, és éppen Erdélyben tartózkodtam, szerintem ez fontos lehet. A szövegre sajnos nem emlékszem, amire emlékszek a videójából (mert akkoriban megtaláltam valahogy, csak már nincsen meg):


-2, kb. 20-30-as éveiben lévő hölgy énekelt, szerepelt benne


-Emlékszem, hogy van egy jelenet benne amiben egy bordó, valószínűleg Chevrolet Impala szerű kabrióban mentek, a kamera elölről filmezte őket, és közben énekeltek.


-Az előbb említett és még egy másik jelenetben, ami ha jól emlékszem egy sötétebb hangulatú szobában volt, sötétebb színű rohákat viseltek. Szerintem amúgy végig ilyen ruházauk volt.


Sajnos csak ennyi maradt meg, és egy részlet a hangukról meg ahogyan énekelnek, de azt nyilván nem tudom leírni. Már egy ideje (kb. 2 éve) keresem, valaki segítsen megtalálni, kérem!



2020. jún. 25. 02:47
 1/5 A kérdező kommentje:

Kimaradt: Nem, nem a Lady Gaga - Telephone (Ft. Beyoncé) c. zenére gondolok.

Az autó típúsának ötlete innen származik (igen ez a saját keresésem, próbáltam variálni a szavakkal, szinonímákkal de semmi):


[link]

2020. jún. 25. 02:49
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg ez alapján (amit linkeltél keresés, csak átkattintottam egy másik képre, amit felhozott) Britney Spears és Iggy Azalea - Pretty girls?

2020. jún. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :(
2020. jún. 25. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Queen - Dont stop me now lenne egy erős tippem:)

az például egy ilyen vezetős zene.

Mégegy erős tippem lenne, asszem ezzel is kocsit reklámoztak, de nem biztos, de lehet kocsiban ült a reklámos csaj:

Csondor Kata - Add tovább

Meg amúgy mégrégebben hallottam ezt is egy reklámban, csak ideírom már ezt is, mert jó:

Beachboys - I get around

2020. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyik sem az + alapból angolul van. Azért köszi #4
2020. júl. 27. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!