Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Katonasággal kapcsolatban...

Katonasággal kapcsolatban lenne néhány kérdésem, azokhoz akiknek van személyes tapasztalatuk. ?

Figyelt kérdés

Nem lebeszélés, rábeszélésre lenne szükségem, mert döntöttem.


Egy kicsit maganrol. 20 éves vagyok, 2 éve végeztem a gimiben. Elvégeztem egy angol nyelvű tanfolyamot, és éltem külföldön.


Szeretnék elmenni a Seregbe.

Kezdjük sorban.


Hogyan kezdődik a bevonulás?

1,Kikell tölteni a jelentkezést, és az irodában ajánlanak fel egy katonai beosztást. Mitől függ hogy mit ajánlanak fel?

2, mikor kezdődnek a "képzések"? Erről semmilyen információt nem találtam. Gondolom nem akármikor lehet csatlakozni. Ha megvan egy bizonyos létszám a jelentkezőknél, akkor hívnak hogy kezdődik?

3, a fizikai alkalmasság mennyi kemény? 3.2 km kell futni ha jól olvastam. Rendszeresen futok, sportolók. Így ez nem okozna problémát. De nekem ez a 3 km kevésnek tűnt, de akár ez is lehet,és fokozatosan futnak többet mindig.


Illetve aki bevonult már, és nosztalgikus kedvében van, mesélne nekem az egészről? Az elhatározástól egészség odáig amíg meg nem valósította?



2020. jún. 25. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
88%
Elmész és csinálod amit mondanak. Alkalmassági futás meg fekvőtámasz meg ilyenek. pszichológus is megnéz. ha minden jó akkor besoroznak nyilván a legalacsonyabb rangot kapod. Sok pénzt nem fogsz kapni csak ha majd fejlődsz. Jelentkezzél ne gondolkodj és elindul a folyamat.
2020. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!