Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A freemail nem tolti be a...

Nikoláj Gyeprefos kérdése:

A freemail nem tolti be a leveleimet, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mindent betolt, levelek kozzul is a h&m meg egyeb uzletek korleveleit is kiveve azokat amelyek tenyleg baromi fontosak lennenek. Mit tudok csinalni ilyenkor?

2020. jún. 25. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is csak szenvedek folyton a freemaillel. Múltkor napokig nem töltött be egy emailt sem. Az a baj oda megy minden levelem így váltani sem tudok másra.
2020. jún. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek hasznaljátok ez itt a kérdés
2020. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azert hasznalom mert otodikes koromba csinalni kellett infon onnantol rengeteg helyen azt adtam meg (akkoriban meg nem volt ilyen rossz)

Azota mar van gmail-em viszont sok helyrol jon meg oda level ahol nem tudom az ujra valtoztatni. Most iranyitottam at az emaileket gmail fiokomba de amit azelott kaptam az ugye ott marad. Es lenne ketto is ami tenyleg fontos lenne de nem hajlando betolteni mar masodik napja..

2020. jún. 25. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mar hetek ota ilyen. Hihetetlen, hogy 2020-ban letezhet egy ennyire szar levelezorendszer. Sajnos neha meg nekem is jon par fontos email oda, de kb egy heten egyszer tudom rendesen betolteni.
2020. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használjátok klienssel 2020-at írunk ugyebár
2020. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!