Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell egy fiatalabb...

Miért kell egy fiatalabb személy (akár tinédzser, vagy gyerek) véleményét annyival lereagálni, hogy "mennyé' barbizni/teletabit nézni"?

Figyelt kérdés
Igen gyakori jelenségről beszélek, akár itt a GYK-n is. Ha szétnéz valaki a kérdések között, biztos, hogy találkozni fog ezzel. Nem értem, olyan megalázó dolog egy nálunk fiatalabbal egy érdemi vitát lefolytatni? Vagy mi lehet az indíttatás?

2020. jún. 26. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Mennyé legózni.
2020. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell egy idősebb személy véleményét annyival lereagálni hogy "oké boomer"? Én 46 éves vagyok, közel sem boomer, de kaptam már ilyet is. Sokan csak a koron tudnak lovagolni, mert másba nem tud belekötni, viszont ez mindkét irányban így van.
2020. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 évesen kapom ezt a boomeres marhaságot. De szerintem 26 és 16 éves is megkapta már...
2020. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehetséges:

- a vitapartner hülye, és nem képes érdemileg reagálni a személyeskedés helyett,

- a fiatal tényleg hülyeséget mondott.

Mindkét esetben nem az életkor a lényeg, mert ha más lenne a kora, akkor megkapná a boomer, idióta, segg jelzők valamelyikét.

2020. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs annyira intelligens az illető, hogy észérvekkel tudna vitatkozni, vagy megcáfolni valamit.
2020. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!