Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális ha egy 14 éves...

Az normális ha egy 14 éves lánynak együtt kell aludni a mamájával?mert nincs lehetőségük külön aludni,de a mama nem is szeretné viszont a lány nagyon ki van e miatt idegileg. mit tegyek?(családi okok végedt a nagymama neveli)

Figyelt kérdés
valami tanács esetleg?
2020. jún. 27. 12:13
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen normális 14 évesen, ha nincs más lehetőség akkor törödjön bele. Még mindig jobb annàl, hogy az utcán kéne aludnia.
2020. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,hogy van e másik szoba esetleg másik ágy?


Annó mi szoba konyhában laktunk a szuleimmel,egy régi vájogtégla házban... rossz emlék..


Én 5 éves koromtól 17 éves koromig a földön aludtam. (Nem volt kényelmes,de nem lett volna helyem az ágyon.) Elképesztően nagy szegénységben voltunk.

Nagy ritka volt,ha ágyban aludhattam. Csak akkor,ha a fater dolgozni ment esténként.

Azóta sikerült nagyobb házba költöznünk.


Nem tudom,te ki vagy a kislánynak,de ha közeli rokon vagy,és van helyed,akkor vedd magadhoz egy időre.

Azért nyomorogni egy kis ágyon ketten nem túl egészséges.

2020. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshova nem tud menni, akkor semmi baj ezzel. De ha nagyon zavarja őket, hogy egy ágyban alszanak, akkor a földön is meg lehet ágyazni. Szerintem semmi baj nincs se az ágy osztozkodásán, se a földön alvással.
2020. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen is most vele egy szobában alszom, helyhiány miatt, igen, nincsen saját szobám, csak egy fiókom, két dobozom, és pár polc a ruhásszekrényben.
2020. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy szobában vagy egy ágyban?
2020. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
aterzem a lany helyzetet. szoba-konyhas lakasban laktunk, 16 evesen meg a szuleimmel aludtam. en a foldon. kiskoromban meg anyu mellett. tizenevesen mar elegge rossz volt, hogy nincs maganszferam, nem csinalhatok amit akarok.
2021. júl. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nagymama, aki neveli, már nem lesz gazdagabb, ha a lány változtatni akar, ki kell tanulnia egy jól fizető szakmát.
2021. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 everlight ***** válasza:
2.Egy matrac a LIdlben 14 éve 5000 Ft volt,Ágykeretet meg ingyen kaptam mert egy haverom olyan magasra nőtt hogy nem fért el rajta, most se olyan drága egy matrac,mondjuk én nem akartam 10 évesen még külön aludni,de rá kényszerítettek,mondjuk a macskával aludtam a szüleim helyett mikor saját ágyam lett.
ápr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!