Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy nem tudok belépni messengerbe, azt írja ki, hogy korlátozott fiók. (Facebookom nincs, csak messengert használtam eddig is) Valaki tud tanácsot adni? Már utána néztem, semmi használható infót nem találtam.

Figyelt kérdés
Próbáltam csinálni már facebook felhasználót is, hogy végre tudjam használni, ott is ugyanezt írja ki. Nagyon megköszönném a válaszokat.

2020. jún. 27. 17:06
 1/4 Thispain ***** válasza:
100%
Lehet, hogy amiatt, mert 18 éven alluliként regisztráltál, vagy kaptál egy ip bann-t. Az utóbbi nem valószínű.
2020. jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 18 éven aluli. Mi az az ip bann? Bocsi, nem értek az ilyenekhez😁
2020. jún. 27. 18:16
 3/4 Thispain ***** válasza:
Ip cím alapján való kitiltás valamilyen oldalról. Főleg Minecraft szervereknél találkozhatsz vele. Egyébként elírtam, 1 n-el írják a ban-t.
2020. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A te bajod az, hogy régebben regiztél Messengerre és nem regiztél Facebookra. Ezt hivják ugy, hogy: Messenger Facebook nélkül. De időközben megszűnt ez a lehetőség, mert ez a Messenger független volt a Facebook saját Messengerétől, vagyis nem a Facebook adta. Sajnos a sima, Facebook nélküli Messengeredet elveszitetted, az abban lévő forgalmat is, elő már nem tudod hozni, de ha elő is tudnád, nem birnád ugymond átteni abba a Messenger fiokba, amit Facebookal regiznél. Mi tehát a teendő? Regizz egy Facebook fiokot, ezzel kapsz egy belé integrált Messengert és máris egyenesben vagy.
2020. jún. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!