Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fürdőruha lenne szerint...

Milyen fürdőruha lenne szerintetek megfelelő nekem?

Figyelt kérdés

Kiskoromban sovány voltam, rengeteget voltam a strandon is... viszont sajnos meghíztam, amin már dolgozom, de sajna a strandra nem fog összejönni a lapos has.

Jelenleg 165 cm körül vagyok, és 85 kg.


Mivel kb 10 éve nem voltam strandon, nagyon félek hogy megbámulnak az alakom miatt... de már úgy lennék egy kétrészes bikiniben mint sem egy egyrészesben...

igazából a ti véleményetek érdekelne, hogy bátran legyek kétrészesbe, vagy inkább maradjak az egyrészesnél?

Ráadásul az is zavaró, hogy én is kis pattanásos voltam, és maradtak még meg sebhelyeim... vállamon is, hátamon is ( és egy nagyon pici a hasamon is, de az tényleg 1-2.. )


Képet nem küldök, az hogy mennyire oszlik el rajtam a zsír, mondjuk úgy hogy se a combom, se a hasam, se a karom nem vékony...

nyilván vannak nálam kövérebbek is, láttam is sok embert.. de mivel tudom hogy én sem vagyok sovány így nem tudom mi lenne számomra (az


alakomhoz képest) a legjobb...


19/L



#strand #alak #bikini #Balaton #fürdőruha #Kövér, duci, molett,
2020. jún. 27. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Nézd, ha dagadt vagy, akkor egyrészesben is dagadt leszel meg kétrészesben is.

A kérdés nem az, milyen fürdőruhát vegyél, hanem hogy képes vagy-e felülemelkedni azon a nyafogáson, hogy jaj-mindenki-engem-fog-bámulni.

2020. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint az egyrészesek nagyon nagy része csak még jobban kiemeli a problémás területeket. Nem előnyös.

Én szintén dagiként a bikinire szavazok, magasabb derékkal, franciabugyival vagy rövidnadrágos verzióval (attól függ, hogy csípőre, fenékre vagy derékra hízol, ezt te tudod, mi áll jól).


Ha takargatni akarod magad, akkor egy szexisebb szabású tankini, de azt már jól meg kell választani, hogy ne nagymamás legyen.

2020. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom ha van (jó áron) az alakomhoz megfelelő ruha akkor kicsit nőne az önbizalmam és nem “nyafognék”. 🤷🏻‍♀️

Nem nagyon szeretem az egyrészeseket, de a kétrészestől meg picikét tartok mert a hasam nagy része látszódna.

Találtam egy olyat ami tetszene, a méretemben is van... csak a szállítással van a baj. Mivel aliexpressen találtam (tudom az ottani méretem, sokszor rendeltem onnét) csak potyára nem akarok rendelni... mert nem hiszem hogy kihozzák 2 héten belül. (Sőt tuti nem)


Ezért keresgéltem magyar webshopban, mert akkor pár munkanap és kihozzák.

Csak a baj, hogy annyira drágát nem akarok rendelni.

Max 5-6 ezerért. Mivel már csak mert sűrűn úgy sem fogok menni.:D

Most egy alkalomra nem fogok 10 ezreket kiadni.

Láttam 20-30 ezrekért is...


Ezt néztem ki magamnak :



[link]


( a bordó és a rózsaszín tetszene ) :)

2020. jún. 27. 23:10
 4/13 anonim ***** válasza:
És biztos hogy ez magyar webshop?
2020. jún. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Bocsi figyelmetlen voltam😅

De már az nyugtat ha magyar nyelvű, és pár napos a szállítás. (Elvileg)

2020. jún. 27. 23:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor áll jól, ha nagyon nagy melleid, és azokhoz mérten keskeny derekad van. Homokóra alkat. Szerintem. Ez a himbilimbi fodor a kevésbé kerek kebleket csak még kisebbnek mutatja.


Bonprix? Én onnan szoktam jókat rendelni, bár árban is ki kell fogni az akciósakat.

2020. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nagy melleim vannak, bár homokóra alakom nincs...

Köszi a tippet nézelődöm🥰

2020. jún. 27. 23:26
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nyugodtan vegyel fle bármilyen fürdő ruhát, ami tetszik. Egyrészesben is pontosan ugyanannyira feszeng az ember, mint bikiniben - ugyanakkor másokat meg pont ugyanannyira NEM érdekli, hogy más hogy néz ki.


A tesómnak kb tökéletes alakja van, és mégis ugyanúgy feszeng mint én, aki ducibb vágyok :D


Ilyen kanos nyomorék 50 évesek bámulják meg a nőket egyedül, de őket meg ki nem szarja le?


Esetleg vegyél egy jó kis strand ruhát, strand kendőt, amivel eltakarhatod azt a részt, amivel kapcsolatban nem érzed magad olyan jól.

2020. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az egyrészes szexi. Kép nélkül elégedj meg ennyivel, mivel nem látni a tested és h mi állna jól! :)
2020. jún. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vegyél fel egy szép bikinit. Akinek nem tetszenek a husis formák, annak tökmindegy mit veszel fel, amúgy sem fog. Akinek meg igen, legalább lesz egy jó napja, és lehet neked is, ha elenged egy két bókot is. Érezd jól magad, nem mások véleménye a lényeg!

22f

2020. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!