Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fürdőruha lenne szerint...

Milyen fürdőruha lenne szerintetek megfelelő nekem?

Figyelt kérdés

Kiskoromban sovány voltam, rengeteget voltam a strandon is... viszont sajnos meghíztam, amin már dolgozom, de sajna a strandra nem fog összejönni a lapos has.

Jelenleg 165 cm körül vagyok, és 85 kg.


Mivel kb 10 éve nem voltam strandon, nagyon félek hogy megbámulnak az alakom miatt... de már úgy lennék egy kétrészes bikiniben mint sem egy egyrészesben...

igazából a ti véleményetek érdekelne, hogy bátran legyek kétrészesbe, vagy inkább maradjak az egyrészesnél?

Ráadásul az is zavaró, hogy én is kis pattanásos voltam, és maradtak még meg sebhelyeim... vállamon is, hátamon is ( és egy nagyon pici a hasamon is, de az tényleg 1-2.. )


Képet nem küldök, az hogy mennyire oszlik el rajtam a zsír, mondjuk úgy hogy se a combom, se a hasam, se a karom nem vékony...

nyilván vannak nálam kövérebbek is, láttam is sok embert.. de mivel tudom hogy én sem vagyok sovány így nem tudom mi lenne számomra (az


alakomhoz képest) a legjobb...


19/L



#strand #alak #bikini #Balaton #fürdőruha #Kövér, duci, molett,
2020. jún. 27. 22:23
1 2
 11/13 acelsziv ***** válasza:
Vegyél fel olyat, amilyet akarsz. És ha valakinek baja van veled az még mindig csak az ő baja marad.
2020. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11, a kérdezővel az a probléma, hogy ha mindenki le is szarja, hogy ő hogy néz ki vagy mit hord, ő magának generál problémát, ő maga a saját maga baja...
2020. júl. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak egy dolgot tehetsz, zsírleszívás.
2020. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!