Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néhány hónapja kaptam fogszabá...

Néhány hónapja kaptam fogszabályozót. Azelőtt is volt néha probléma az önbizalmammal de mióta van fogsz. Azóta pláne semmi önbizalmam nincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 08:03
 1/4 anonim válasza:
0%
Vedd le a fogszabályzód.
2020. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
41%
Rengeteg embernek van fogszabályzója, mert egyre trendibb adni a külsöre. Csomó ismerösömnek van/volt és ugyanolyanok voltak töle mint bármikor. Megcsúnyítani csak akkor fog ha téged annyira zavar és ezt ki is sugárzod magadból az emberek felé. Nem nagy dolog. Valameddig rajtad lesz, utána örülsz majd hogy milyen szépek lettek a fogaid és letudtad egy életre. Ne stresszeld túl, átmeneti. Az önbizalom viszont megszépít és ha az van, senkit nem érdekel mi van a fogadon. Szeresd magad és lazulj el.
2020. jún. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én sosem az onbizalmamrol voltam híres, de életemben nem kaptam annyi bókot, mint mikor fent volt a fogszabályzóm.

(L30 évesen vágtam bele)

2020. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem semmi ciki nincs benne, sőt, igényességet sugall, hogy törődsz a fogai egészségével és erre időt és pénzt áldozol. 1-2 év amúgyis az egész.
2021. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!