Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt a legijesztőbb dolog...

Mi volt a legijesztőbb dolog amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet.A valósásgban átélt esemény, ijesztő kép,videó vagy film. Csak annyi, ha videót vagy képet linkeltek akkor írjátok le hogy mi van rajta mert nem merek rákattintani :D.

2020. jún. 28. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
3 ufonauta nagy, fekete szemekkel a szobámban.
2020. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
A csajom terhességi tesztje. Konkrétan pánikrohamom lett. És miután a 2. is negatív lett, még utána is remegtem.
2020. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy szamurájkardos indián.
2020. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy videó egy balesetről. Az autóból az 5 utas ötfelé repült, kezek, lábak mindenfelé, egy fej meg a felezővonalon gurult.
2020. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez már nagyon régen volt, kb 13éves lehettem,bicajoztunk a haverokkal, már estefelé járt, legalább is sötét volt, megálltunk a vasútállomásnál pihenni egy picit, volt ott egy férfi, vérzett a feje, arca, kérdeztük h hivjunk e segitséget, de nem reagált, mikor közelebb mentünk hozzá elövett egy vascsövet v ilyesmit és elkezdte ütni vele saját magát, mi meg elrohantunk, elég para volt
2020. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Lepontozóverseny van?
2020. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Igen, de nem én voltam, az első válaszolón kívűl mindenki 👍-t kapott. Jöhetnek még válaszok!
2020. jún. 28. 19:20
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Sok emlékem van de, talán az eggyik ami mélyen érintett az egy baleset mellett mentem el egy motoros elütött egy kanyarban egy utszélén futó férfit! 4-5 mentős térdelt a sérült körül és kb. 5m-rel odébb volt az eggyik lába térdtől lefelé rajta cipő,zokni...Hát eléggé rossz emlék ez is...
2020. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer elutottunk egy ozet. A parom vezetett. En az anyosulesen a telefonomat nyomkodtam. Olyan volt, mintha lassitott felvetelt lattam volna magunkrol. Eloszor a fekezes, aztan az utes hangja. En felneztem, es azt lattam ( kesobb persze kiderult, hogy tevedtem) hogy egy sotet szinu nadragos es narancssarga gumicsizmas embert utottunk el. Betort az uveg, a lampa, a kocsi eleje, mi meg az arokban vegeztuk. A legzsak nem nyilt ki, hala Istennek. Na mindegy. A lenyeg, hogy egy ideig csak ultunk a kocsiban, aztan elkezdtem panikolni, hogy elutottunk egy embert. Aztan szembol vki megallt, odajott hozzank, es o mondta, hogy egy oz volt. De en meg akkor sem hittem el, teljesen bennem volt, hogy egy ember volt. Szamomra az nagyon rossz elmeny volt. Meg remalmaim is voltak eleg sokaig. Evekkel kesobb megint megneztem a Tudom mit tettel tavaly nyáron c. filmet, es abban van egy jelenet mikor elutik a gumicsizmas urget. Elottem akkor total az a jelenet jatszodott le.
2020. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Télen, éjszaka, nagyon hideg. Mentünk egy totál sötét országúton, fák között, éjjel 2 óra. Az út közepén láttunk egy "kupacot" mivel megkerülni nem tudtuk megálltunk. Akkor láttuk, hogy egy ember és mintha ránk nézne. De addigra totál kőkeményre volt fagyva. Haverom a mentőket hívta, én meg körbe néztem, pár méterrel odébb megtaláltuk az árokban a biciklijét is, de már az is bele volt fagyva az árokba. Rajtunk kívül senki nem volt a közelben, közben elkezdett leszállni a köd (ettől kicsit melegebb lett), de közben elkezdett a köd kifagyni és szállingozótt lefelé a fagyott köd. Elkezdett a kabátunk összefagyni, és egy pillanatra azt "láttuk". hogy ott fekszünk mi is jéggé fagyva az út közepén. Hogy miért nem ültünk vissza az autóba arra nincs magyarázat, szerencsére pár perc múlva ott voltak a mentők, majd a rendőrök is. Kiderült, hogy a figura este 9 körül indult el A falu kocsmájából haza a 10km-re lévő B faluba de haza már se ért, mi éjjel 2-kor találtuk meg akkor már nem lehetett rajta segíteni megfagyott. Hónapokig inkább kerültünk egy csomót, mintsem arra menni még 1x
2020. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!