Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosítványt mennyi időbe...

Jogosítványt mennyi időbe telik letenni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Iskola es egyen fuggo
2020. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
átlagban?
2020. jún. 28. 22:21
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ. Az asztalra hamarabb leteszem, mint az ágyra, mert az asztal magasabb. Van, hogy el is kell sétálni az asztalig, de van, hogy az ágy lenne közelebb, mégis továbbmegyek, de az asztalon túl, és csak a komódnál állok meg. Oda nehezebb letenni, mert kicsit fel kell emelnem a karomat, olyankor sokszor inkább a sarokba hajítom, mert rájövök, hogy az nem is az én jogsim, hiszen nem is próbáltam megszerezni soha.
2020. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én tavaly Novemberben kezdtem el, és most végeztem vele pár napja. Itt persze közrejátszik az is, hogy a KRESZ sokáig elhúzódott, életkor miatt, aztán a gyakorlat elején meg a Covid-19 közbeszólt.. Ha kivonjuk a járványidőszakot, akkor kb. 5 hónap volt.

Nagyon iskolafüggő a dolog, viszont szerintem már nincs olyan, hogy valaki 2 hónap alatt végez vele, mivel a gyakorlati része nagyon el tud húzódni az oktatóhiány miatt.

2020. jún. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Extrém példa vagyok: kerek 2 éve kezdtem el a kreszt (kicsit több) és ma lett meg a forgalmim. Sok sok kihagyással. Ha minden időben összejön, rögtön kapsz órákat és folyamatosan vezetsz, olyan az oktatód és a képességeid is, és átmész, akkor én egy 4 hónapot mondanék alaphangon. Nekem ez közel 2 év lett.
2020. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#6? A kerdezo kerdezte, hogy mennyi ido? Persze, nincs 2 egyforma ember, mindenkinek masok a sztorijai, de mire fel ez a lekezelo hangnem?
2020. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#6

pont ez volt a kérdés neked ment a piros kéz mert amit te írtál még annyira sem tartozik ide

2020. jún. 30. 13:19
 8/16 anonim válasza:
Nekem ket honap lesz, ha sikerul a forgalmi vizsgam 1 het mulva.
2020. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
záróizmok elengedése folyamatban ✅ ✅ kész
2020. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kb fél évbe telt.
2020. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!