Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném megírni a történetet...

Szeretném megírni a történetet, de nem tudom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Közel két éve kezdtem el írni. Az elején minden tökéletes volt: mindig volt mondanivaló és magát a folyamatot nem tartottam nehézségnek. Nos, ez megváltozott.


Ma már nem tudok szabadon írni, mindig begörcsölök és a végén félbehagyom a sztorit. Talán túlságosan is komolyan veszem az egészet? Mit tehetek ellene?


Előre is köszi a segítséget!



2020. jún. 28. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Keress fel egy írót!
2020. jún. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Keress a híradóban, hírek közt témákat, azt egy kicsit (vagy nagyon, az igényed szerint) módosítsd, ha pl. Sci-Fi-t írsz, és mondjuk lezuhant egy repülő, akkor meghibásodott a hajó hajtóműve és kényszerleszállást kellet végrehajtani stb. Nem mindíg segít nekem, te többnyire jól megvagyok ezzel.
2020. jún. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen ez, ha céltalanul írkál az ember bele a nagyvilágba.
2020. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy rosszul fejeztem ki magamat. Ötletem van bőven, jegyzetelni is szeretek, csak valahogy az írási folyamat nem működik nálam, mert mire oda eljutok, nincs már több motivációm.
2020. jún. 29. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj bele :) aztán megindul egy kis idő után :) Amikor nem akarok olvasni, de unatkozok, akkor belekezdek, eleinte szenvedés, majd pislogok és eltelt 2 óra, az agyam tele a történettel, könyv kiolvasva, stb. ;D
2020. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Pontos eseményváz, karakterrajzok szigorúan a szükséges részletességben, néhány térkép, kusza kapcsolatábrák... Tehát kellő háttérmunka. Sokat segít.
2020. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vannak különböző oldalak, ahol tök hasznos cikkek vannak. Nekem mindig meghozzák a kedvem az íráshoz.

Ha még érdekelnek, írj és küldöm őket.

2020. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!