Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintettek csicskaság?

Szerintettek csicskaság?

Figyelt kérdés

Nos,onnan kezdjük hogy volt valamikor egy emberke iskolába beszólt a külsöm miatt, és megfenyegetett hogy ha 1 vs 1 lennénk akkor biztos hogy szétverne.

Nem is vagyok verekedős,és úgyis a szülei meg rendőrséggel jönne,

tipikusan mindenki/haverjai előtt nagyszájú keménygyerek volt,de közbe meg futni szart rá tesi órán,és folyton mindenkiről le tudodd hazudni mindent.

És volt olyan hogy kihívott egy gyereket verekedni,meg direkt boszantotta,nem is az hogy komolyan megverték,csak pár jó nagy pofont meg pár térden rúgást kapott,és ezért is feljelentette.

De mi erről a véleményetek?



#iskolai zaklattás,rendőrségi ügy. #verekedés,bántalmazás,feljelentés.
2020. jún. 29. 21:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért,remélem érhető így is.
2020. jún. 29. 21:40
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
a két méter magas 120 kiló körüliek szemében mindenki csicska meg a cigányoknál is aki nem nyalja a talpukat
2020. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
92%

Szerintem egyáltalán nem éri meg leállni vele. Anno amikor én jártam középsuliba ott dögivel voltak ilyen "keménygyerekek". Meséltek azok is mindent, hogy a nagyapjuk Bruce Lee-t tanította (tényleg ezt mondta az egyik), tehát akinek az IQ-ja 60 felett volt, az simán körberöhögte őket. Leállni azért nem szabad velük, mert valóban így van, hogyha megütöd és olyan helyen találod el vagy olyan nyoma marad, akkor súlyos pénzbírságokat lehet fizetni testi sértés miatt.

A legjobban szerintem úgy tudod kezelni a helyzetet, hogyha mindvégig nyugodt maradsz, felveszed a "póker arcot" és olyan hangnemben beszélsz, mintha arról értekeznétek milyen az időjárás. Hidd el, ennél semmi sem bosszantja jobban az agresszort, hogyha látod, hogy nem tud kiváltani nálad semmilyen érzelmi reakciót.

2020. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Iskola után kettesben hátulról le kell rendezni...
2020. júl. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az illető nem az ész embere. Valószínűleg egy setét bunkó. Aki másokat provokál, és agresszióskodik. Ne is figyelj rá, ne is foglalkozz vele, engedd el a füled mellett. Sőt, már megint részben el is érte amit akar, mert már megint vele foglalkozol. Csak tojd le simán. Ha látja, hogy nem tud heccelni a beszólongatásaival, majd leszokik róla, mert már neki sem lesz vicces. :) Csak hagyd rá, neki ennyi ész adatott; most minek kapnád fel rajta a vizet? :) Mindenkinek joga van h-lyének lenni, tehát neki is ez szabad, szíve joga. :) Csak hagyd rá, ne hagyd, hogy föl tudjon bőszíteni. :)
2020. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem is fogom felhúzni magam ilyen hülyegyerektől.

Köszuói a tanácsot.

2020. júl. 2. 20:05
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Te is magyar vagy mi?
2021. ápr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

7

Ehhöz mi köze a magyarsághoz?

Attól még lehet Magyar,attól még ugyan olyan csíra lehet

2021. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7

Már nem azért,miért fontos hogy ő magyar?

2021. aug. 7. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!