Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bmw 316i compact 1.6 benzin...

Bmw 316i compact 1.6 benzin típusú gépjárműbe érdemes gondolkodni,megbízhatóság stb?, egyszerű használatra,munkahely bejárás,nyáron nyaralás, évente általában 9-10 ezer km autózok

Figyelt kérdés

97-99 évjárat

Eddig suzuki swift volt,meg golf 3,ez miatt ismeretlen a dolog,kb 2 hónap múlva tervezném az autó vásárlást,semmi menőzés a cél,szimplán,csak tartós legyen picit,össze rakottabb pl suzukihoz képest



2020. júl. 1. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem az M43B16- motorjával jó tapasztalatom van viszont sedanban. Olaj és szűrők cseréjén kívűl nekem semmi nem volt 300 ezer km körül.
2020. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm :)amiket láttam olyan 32000km vagy felett voltak,1-2 volt ami 250 000 km

Vegyesen kapok infókat,hogy fú,szervíz igényes stb drága az alkatrész,valakik aztmondják de próbaljam ki más világ,alkatrészektől ne tartsak.

Eddig suzuki,meg ford focus,golf 3 volt. Olaj milyen érdemes bele?

2020. júl. 2. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 10W40-et raktam bele, alkatrész szempontjából sokat nem tudok mondani, mennyire drága lenne. Hajtókarcsapágyakat cseréltettem csak ez volt 20kiló azt hiszem (az előző tulaj nem igazán cserélte az olajat, sőt alig volt benne), szűrőket. Futóműre meg nem kellett költeni.


Jó kis autó én szerettem, de 1.6- ként eszik annyit mint egy 2.0 , s ráadásul még nem is olyan a hangja, meg a teljesítménye. Nekem csak ennyi negatívumom volt vele.

2020. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még az előzők vagyok


+sedan-t is nézz szerintem, ne csak compactot. 350 felett már kapsz használhatóakat biztos, főleg a nyugati régióból. Keresel olyat amin van friss műszaki, 350-400 esetleg 500 körül, szerintem gondod nem sok lesz. Jó ha lekérdezed ügyfélkapuval abból meg lehet tudni honnan van, az enyém olaszból volt és az nagy plussz pont mert nem eszi a rozsda. Igazából meg kell nézni, meg kell hallgatni a hangját. Ha nem csörög akkor jó!

2020. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oksi rendben köszönöm szépen :)

Igen ez az autó vásárlás mindig macera mit fog ki az ember.

2020. júl. 2. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!