Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire megbízhaó az Ali...

Mennyire megbízhaó az Ali Express?

Figyelt kérdés
Találtam egy pólót, amit nagyon meg akarok venni, de nem merem megrendelni. Félek, hogy nem érkezik meg, vagy ideér s kiderül, hogy többet kell fizetni.. Szóval akik rendeltek már, mennyire megbízható?

2020. júl. 1. 23:15
 1/8 anonim válasza:
Az Aliexpressen vannak eladók, akik megbízható, és vannak, akik nem. De egyébként lehet kérni pénzvisszatérítést. [link]
2020. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Hogy kéne többet fizetni, amikor előrefizetés van? Ember!
2020. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 vámról hallottál? De ha egy párszázas kínai ruha és nem valami márkás tízezrekbe kerülő, akkor nem lesz vám.
2020. júl. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom mennyire nézted meg az oldalt, de előre ki kell fizetni. Amúgy meg szerintem nyugodtan rendeld meg..
2020. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan megkérdezted, hogy a világ 31. legnagyobb vállalata megbízható-e...


Igen, az. Pénzvisszatérítéses rendszerük van, ettől függetlenül az eladó értékelését tényleg érdemes ellenőrizned.

2020. júl. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sokkal nagyobb a kockázata annak, hogy a termék minősége, mérete, anyaga, szabása, mintázata és egyéb tulajdonságai jelentősen el fognak térni az amúgy csak illusztráció termékfotótól. Ez általános jelenség a kínából rendelős ruháknál:

[link]

[link]

[link]


A többi dolog rendben lesz. Ha még nem rendeltél külföldről, jó ha tudod, hogy a feltüntetett világátlag 2-4 hetes szállítási idő egy becslés és nem kötelem. Magyarországra szállítás esetében a 60-80 napos idő lassan standard lesz, és már nem kirívó.

2020. júl. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nagyon sok dolgot rendeltem már AliExpress-ről és mind rendben megérkezett (kamerát, elektromos cigit stb.). Az eladó értékelésére figyelni kell, érdemes elolvasni a hozzászólásokat. Még nem vámoltak meg semmit eddig. Pólót egyszer rendeltünk már amire egy felirat volt felmatricázva arról elég hamar lejött a matrica, amelyik nem matricás volt az azóta is jól bírja. A kiszállítási idő változó, volt ami egy hónapon belül megjött és volt amire majd 3 hónapot vártam (pont a kamerára ráadásul, be is voltam s*arva de végül az is megérkezett 😁).
2020. júl. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mindig nézd meg a véleményeket, főleg amihez képet is csatoltak, mert akkor láthatod, hogy tényleg azt kapod-e majd amire számítasz. Ruháknál azt is leszokták néhányan írni, hogy mekkora ruhát hordanak alapból, és amit aliról rendeltek az mekkora.
2020. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!