Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondanál kritikát a történetem...

Mondanál kritikát a történetemről?

Figyelt kérdés

A következő szöveg az eleje a fantasy történetemnek. Érdekelne a véleményetek! Mit gondoltok róla?


A ködben – ami Londont elfedte – alig lehetett látni az Erzsébet tornyot. Csakúgy mit az utakat, amiken az emberek a szokásosnál is óvatosabban vezettek, féltve az autóikat egy lehetséges karamboltól. A gyalogosoknak is elment a kedvük a láthatatlanságból, és a legtöbbjük igénybe vette a város hatalmas fölfalatiját. Peter Haverly is ezt a nézetett vallotta. Egyenesen utálta, mikor a saját orra hegyét sem látja, pedig ezt az érzetett már két teljes hete kellett elviselnie. Ebben pedig egyértelműen a tehetetlenség volt a legrosszabb. A detektív mindennél jobban szerette a rendet maga körül, ami pontosan az ellentéte volt annak, ami a Londoni tömegközlekedésről elmondható volt.

Morgott a bajsza alatt, mikor hétkor London fél lakosságával a nyomában elhagyta a földalattit. Megkerülte a rendőrség mellett álló raktárt, és elgondolkozott azon, vajon miért hívta be főnöke egy órával a munkaideje előtt. Csakis remélni tudta, nem éppen az elbocsátását tervezik.

Bármennyire sem akarta bevallani, el kellet ismernie, az utóbbi időben nem a munkájával volt elfoglalva, hanem inkább a magánéletével. Majd el is döntötte, mindenről a felesége tehet, akinek a féltékenysége és zabolatlansága már elérte a legfelső határt. Teljesen bizonyos, hogy abban a pillanatban, mikor Peter kilépett a házukból, egyből bevillant a feleségének Anna Reinings arca.

A kétségtelenül csinos lány három hónapja dolgozott a rendőrségen a főnök asszisztenseként. Bár alig lehetett látni őt a saját asztalánál, mindig tökéletesen levezetett aktákat tolt a főnök elé. A pletyka szerint, már régebben intim kapcsolatba került a rendőrfőnökkel, mégis minden nő – és természetesen férfi – megbolondult érte. Ennek az oka pedig tiszta volt, mint az óceán. Anna jó humorú, csinos, okos és cserfes lány volt, csakis egyetlen probléma adódott vele: néha hamarabb kúsztak a kezébe a tárgyak, minthogy megérintette volna őket.



2020. júl. 2. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Izgalmas szövegnek tűnik,engem érdekelne a folytatása(már ha lenne) :)
2020. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Helyesírást nagyon nézd át, van benne pár hiba (bár főleg csak betűhibákat láttam)

Ezen kívül kicsit száraznak tűnik. Leírod hogy mik történtek, de ez nem elég. Mutasd meg!

2020. júl. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Az egész az én véleményem!

Szerintem szépen leírtad, jó volt a fogalmazás. Viszont így az elejére kicsit unalmas. Engem jobban megfogna, ha lenne benne mondjuk párbeszéd. Vagy egy-egy kijelentés, ahol mondjuk a dugóban ülő sofőr kikiabál, aki majdnem elüti a főszereplőt. Nem tudom, valami ilyesmit.

Sok sikert! Jó lesz ez.

2020. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!