Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A halálunk előt 7 percel...

A halálunk előt 7 percel tényleg látjuk az életünk legmeghatározóbb pillanatait? Vagy ezt valaki az alkonyatból szette?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 03:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Erosen ketlem. Szerintem ez csak ilyen mondas. A halalom elott valoszinuleg azon gondolkodnek, hogy bar ne halnek meg, remelem ez csak egy rossz alom es mindjart felebredek, stb.
2020. júl. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Halál előtti hallucinációk előfordulnak egyeseknél beszámolók szerint
2020. júl. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
A 'szette' is valami hallucináció?
2020. júl. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
mi az a szette
2020. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Szette-vette-teremtette. Magyarul nem tudsz, és hülyeségeket írsz. Nem feltétlenül a te hibád az utóbbi. A leperget előttem életem filmje el szokott hangzani emberek szájából, de azok nem haltak meg. Érdekessé tudja magát tenni általa a beszélő. Mástól is hallotta.

Érdekes ez a hét perc is. Most még teljesen jól vagyok, de hét perc múlva mintha lekapcsolnák a villanyt. Ilyen nem nagyon van.

Halálos beteg vagyok, lélekben felkészültem már rá, tudatomnál vagyok. Ilyenkor elmerenghet az ember az életén, persze. Gondolhat szeretteire, mi lesz velük. Mi mindent tervezet még, hogy elvégez.

Ám ez a mozizás nincs. És tényleg rendkívül ritka ez a villanykapcsolós meghalás. A jellemző az, hogy a tudat sokkal előbb kikapcsol.

2020. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Nagyanyám halála előtt 3 héttel látta a halott férjét és beszélt vele, beszélt az apjához is.

Ezek emlékek, ráadásul a legtöbb tudat alatti. És nem is fogja fel a haldokló. Egyszerűen annyira leromlik az agya.

És elég gyakori.

2020. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Az emberek döntő többsége vagy általában szivrohamban hal meg természetes úton vagy pedig egyszerűen leáll a szive

Körülbelül ugyanennyien halnak meg mondjuk áttétes rákban ami Magyarországon is vezető halálok

Egyik halálnem sem kapcsolja ki az agyat, maximum a rákosokat altatásban tartják állandóan, hogy ne szenvedjenek az erős fájdalomtól és ezért kapcsol ki a tudatuk

De egy szivleállás vagy szivrohamnál az agy még legalább 3-5 percig működik a klinikai halál beállta után, utána jön a visszafordithatalan agyhalál ami kikapcsolja az agyat és ezzel a tudatot is végül

2020. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szedte*
2020. júl. 3. 21:56
 9/12 A kérdező kommentje:

basszus emberből vagyok én is híbázhatok

csak mert elírtam 1 szót már nem tudok írni?

2020. júl. 3. 22:19
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Nyugi. Az a célja, hogy rosszul érezd magad, nem az, hogy kijavítjon egy leírást. Ezt hívják ordas nagy f... trollnak.

Ne törődj vele. Ebből él a lelke, hogy szemétkedik. Ezt sajnálni kell, hogy mekkora nyomorék és nem hozzá szólni.


Akinek több esze van egy pár rendőr csizmánál, az el tudta olvasni és tudta, mit írtál el.

2020. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!