Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom értékelni a...

Miért nem tudom értékelni a 2; 12; 22; stb. válaszokat?

Figyelt kérdés

Gyakran nem tudom értékelni a második válaszolót. Nemcsak az első oldalon, hanem a többin sem. Néha engedi, de legtöbbször nem, és nem tudom, hogy mitől függ. Az oldal frissítése nem segít. A gombok ott vannak, de nem tudom őket használni. Van, aki tudja, mert kijelzi, hogy a válasz hány %-ban hasznos.


Továbbá a kérdések alatt látható hasonló kérdésekre se tudok rányomni, ezt egyszer se engedte.


Veletek is előfordul hasonló az új design bevezetése óta?


(Samsung Galaxy A70 telefonom van, csak innen böngészem az oldalt.)



2020. júl. 3. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. júl. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Elképzelhető, eddig nem figyeltem erre, de tényleg sokszor csak az oldal alján jelenik meg a reklám, a válaszok között nem mindig. Legközelebb figyelni fogom, hátha ez a gond.


Valami megoldás van erre azon kívül, hogy frissítgetek, hátha lesz szíves megjeleníteni az oldal a reklámot?

2020. júl. 3. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Közelebbit nem tudok én se. Én gépről vagyok, és adblock plus-om van.

Bár egyes reklámok így is megjelennek, de nincs problémám legtöbbször az értékelésekkel, csak akkor, ha gyengén jön be a net.

DE hátha jön még valaki rajtam kívül, - ide válaszolni - aki többet tud erről.

2020. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Megfigyeltem, tényleg a reklámok miatt van az egész. Sajnos akárhogy frissítgetek, nem lesz tőle jobb. Remélem a jövőben ki fogják javítani.

2020. júl. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!