Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találtunk egy érmét, de...

Találtunk egy érmét, de egyszerűen nem tudjuk ki venni h mi van rajta...valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egy képet is rakták volna fel akkor lehet.

Így mi sem tudjuk kivenni mi van rajta.

2020. júl. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Esetleg egy képet mellékelnél?

Igy mi sem tudjuk...

2020. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem Orban Viktor
2020. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, mivel régészkedtem is egy ideig, mivel 1-ik barátnőm vezető régész volt....el kellene vinned a legközelebbi múzeumba, vagy régészeti helyre. Nézz utána merre van környezetedbe, mert lehet, hogy valami nagyon értékes, érdekes dolgot találtál.

Nemzeti kincs is lehetséges, és ha ilyen, + ezt ha megtartod, nem viszed el hivatalosan megnézetni,..... majd megtalálják nálad valami miatt, ...bármi miatt is....akkor még bűncselekményt is rád varrnak. Pénzről beszélünk, akár ármének nézett, akár medalionnnak.


Ezért a lényeg, hogy mielőbb mutasd meg régészeknek. Mondanám, vidd a rendőrségre, de ott nagy macera, és még ha értékes is, ezerféle dologgal is kikérdezhetnek, ami kellemetlen, és nincs szükséged rá...régész kell.

Nem szokás adni érte semmit, ez közlés, de ha értékes dolog, dicsérettel együtt egy vizitre kaphatsz belépőt is. Sok szerencsét, és írd meg, ha megnézetted...megkérhetlek, fotózd le nekem? Írj croalaprincsesskukacgmail.com-ra

2020. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!