Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A táblagépemnek elfelejtettem...

A táblagépemnek elfelejtettem a jelszavát. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon régen használtam és teljesen elfelejtettem. Újra telepíteni nem akarok mivel sok olyan dolog van rajta ami kellene. A Google fiókomba be vagyok jelentkezve ha ez számít valamit.

2020. júl. 4. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Most a táblagéped jelszavát felejtetted el, vagy a Google fiókodét, vagy a képernyőzár kódot nem tudod esetleg?

Mert ha magának a tabletnek a kódját nem tudod, akkor honnan tudod, hogy be vagy lépve a Google accountoddal?

Mellesleg, ha valahol elvannak mentve a régi jelszavaid, bárhol más gépen, azokat nézd át, ha be van állítva az autómatikusmentés, és akkor lehet be fog ugrani mi volt, persze ha szöveges kódról van szó.

Ha szám kód, jó lenne tudni hány számjegyet kér, ha négyet, akkor vagy születési dátum volt, vagy annak az éve, amikor te megvetted azt a tabletet, vagy ha olyan a személyiséged, akkor az lehet 0000,1111,1234,4321,1212, 5555, 9999 is akár.

Ha 6 számjegyű, akkor vagy születési év hónappal vagy nappal, vagy a tableted éve nappal együtt, vagy 000000,111111,123456 és hasonlók lehetnek.

2020. júl. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
képernyőzár volt és jelszó betűkkel. még arra emlékszem hogy be vagyok lépve.
2020. júl. 4. 03:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van olyan bármilyen eszköz, ami autómatikusan elmentette a jelszavaidat, a böngészőjén annak keresd vissza a beállításokban, hogy milyen jelszavakat mentett, azok alapján eszedbejuthat mi is volt.
2020. júl. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"képernyőzár volt és jelszó betűkkel. még arra emlékszem hogy be vagyok lépve."

Kérdezd meg a tulajdonosától a jelszavat.

2020. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elviheted egy mobil üzletbe és megcsinálják, de nem olcsó...

Nem lehet, hogy máshol is használtad ezt a jelszót, vagy valahova nem írtad le?

2020. júl. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálgattam az összes eddigi jelszavam amire emlékszem. leírni meg soha nem írom le mert soha nem felejtettem még el jelszavat. szerintem az utolsó használat előtt valamennyivel változtattam meg és azért nem emlékszem és más jelszóra emlékszem (ami a telefonom is) de nem az.
2020. júl. 5. 02:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor már csak a rendszer restart marad, ha tableten is lehet olyat.

De akkor minden elvész róla viszont, de az előzőleg hozzácsatolt Google Play fiókkal, ha belépsz fogod tudni használni.

Szerintem ezelőtt még törd az agyad a jelszókon.

2020. júl. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!