Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szomszédomban van egy...

A szomszédomban van egy önkormányzati ház. Megszeretném venni mivel egy része bomlás közeli állapotban van. Meg akartam venni de azt mondta a polgármester, hogy nem tudom. Ha megakarom venni, hová melyik szervhez kell elmennem? (önkormányzat kilőve)

Figyelt kérdés

#ingatlan #Önkormányzati ház #Bomló ház
2020. júl. 4. 04:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az önkormányzat tulajdona akkor csak tőlük tudod megvenni.

Ugyan úgy a saját ingatlanod sem adhatja el más ha te nem akarod akár hova megy a vevő.

Lehet valami simlisség a dologban!?

Hagyják le pusztulni aztán alul értékelve megveszi valami fejes v rokon. Persze kérdés hogy hol van az az ingatlan, mekkora a terület stb.

2020. júl. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyeljé mán, kírdező, ín eladom teneked ázt a házat, e.

Mennyit érne meg neked? mondjá egy baráti árat ís már írjuk is á szerződíst.

2020. júl. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Simlisség biztos van benne mert már a második támogatást veszik fel rá de nem csinálnak semmit. Fejes meg rokon nem tudja megvenni, szomszédként elővásárlási jog illet minket ha jól tudom. Azért írtam, hogy melyik szervhez menjek, mert az államkincstáré volt de odaadta önkormányzati használatra.
2022. máj. 19. 05:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!