Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kihívjuk a rendőrö...

Szerintetek kihívjuk a rendőröket? Többi lent van!

Figyelt kérdés
Szóval, faluban lakunk egy kisbolt mellett, ahol sokat isznak férfiak néha nők! Nagyon hangosak és idegesítőek, már volt példa, hogy kihívta a kisboltban dolgozó a rendőröket, de nem tettek semmit. Amikor Édesanyám is alszik, akkor is szoktak lenni, üvöltenek (arra is volt példa, hogy a házunk falához pisiltek!) Szóval, kihívjuk rájuk a rendőrséget? (mert ez szerintem nem számít csendháborításnak) Rossz emberek és okoskodók kiméljenek kérlek! Köszi előre is!

#rendőrség #Milyen bűncselekménynek számít? #Szerintetek kihívjuk a rendőrséget? #Szomszédban a részegek isznak, nem tudunk mit tenni
2020. júl. 4. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Kozteruleten sem pialni, sem vizelni nem szabad. Es amugy de, csendhaboritas (is), ugyhogy hivjatok csak ki a rendoroket.
2020. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
a jegyzőnek is irhattok, hátha történik valami érdemi dolog.
2020. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem sz@rnak a törvény őrei meg a többi ilyenre...

A boltot kellene elköltöztetni vagy neki rendezni ezt..., de érdekli is őt-vevőkért mindent.


Aljas megoldás, de én tuti megcsinálnám, ha nincs más mód, mint trágyát tennék a kerítésemhez-telken belül s közel a bolthoz, amennyire lehet...pár hét max 1-2 hónap s a kutya sem fog ott az ablakotok előtt piálgatni.

2020. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Én az csinálnám a helyedben hogy a falra kamerát feltenni,és levideózni hogy ki orditoznak meg hogy kik pisálják le a házadat.

Mert hogy:

Csendháboritásért és közterületi pisilésért kaphat valamit,lehet hgy nem pont börtönt.

2020. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem szabad lekamerázni a közterületet, csak a saját telkedet érheti a kamera. Nekünk is volt kameránk, és egy fél méter látszódott a járdából, és minket figyelmeztettek miatta.
2020. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett az ügyből? Kihívtátok valamikor a rendőröket miattuk?
2020. nov. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 StarkX098 válasza:
80%
Csak meg kell verni őket úgy, hogy a vérükkel gargalizáljanak... Utána elmondani nekik a miheztartást aztán meg van oldva... Sokkal hatásosabb mint ha hivatalos úton próbálnád megoldani...
2021. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!