Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy tv ellenesség...

Mi ez a nagy tv ellenesség mindenütt?

Figyelt kérdés
Mást se hallok, hogy "de én nem nézek tv-t"!
2020. júl. 5. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Mert a TV elbutít. Passzív szórakozás, nem mozgatja az agyat, hosszú távon nagyon káros. A szemre, a tunyulás miat a testre, az elvesztegetett idő miatt meg arra, hogy csak életed van. És azt egy világító doboz előtti fekvéssel töltöd. Ugy értelmetlenség? Ha meg hozzáveszed a kormánypropagandát, amely sulykolja beléd a hülyeséget, akkor van értelme annak, ha nem vagy a rabja.
2020. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is alig nézek tv-t.

Hogy miért? Mert, reklám, reklám, és reklàm megy benne.

Kit érdekel az?


Youtube prémium és kész, akkor nézek műsorokat amikor akarok, szünet nélkül.


Ja, és a TV híradó....

Így késelte meg, így vágta el a nyakát, igy verte agyon, igy fojtotta meg, így darabolta fel, így kínozta meg.

Aztán ketten haltak meg balesetben egyszerre, meg még pár éhező nyugdíjas, plusz legalább egy állatkínzás.

2020. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De vannak olyan természetfilmek, amiket máshol nem találsz, hiába is keresnéd....
2020. júl. 5. 16:18
 4/16 A kérdező kommentje:
Meg egy életérzést ad, amit egy mozi vagy youtube nem ad meg.
2020. júl. 5. 16:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a reklámokból lett elegünk. 45perces film másfél óráig tart, mert 15 percenként megszakítják egy 15 perces reklámmal. Hát köszönjük nem. A híradóból meg csak a hülyeségek és a kormánypropaganda ömlik. Borzasztó. Le is mondtuk a tv-előfizetést. Filmeket nézünk. Netről letöltve. És természetfilmeket is tudunk ott találni, ha akarunk.
2020. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De NE mondjátok már le, mondjátok vissza, kifizetem!
2020. júl. 5. 18:09
 7/16 A kérdező kommentje:
Jópofa reklámok vannak már, néha azokat nézem film helyett, engem teljesen kikapcsol és megveszem az összeset, főleg a 15ezer forintos kézkrémet az Ékszer tv jóvoltából, imádlak ékszer tv!
2020. júl. 5. 18:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Alapvetően megírták itt neked már jó páran, hogy a TV a tartós leépülés melegágyává vált és magát értelmesnek tartó ember nem vevő arra a hányadékra, amit 15 másodpercenként 600-szor a képébe tolnak - "reklámnak" álcázva. Ha véletlenül nem reklám menne, akkor meg éppen valaminek a 317. ismétlésébe botlik az ember. Mindezek tükrében nem humorként, hanem provokációként értékelem a 7. szám alatt címkézett reakciódat. Fogadd el, hogy az emberek jelentős hányadának magasabb szellemi igénye van annál, mint amit a kor televíziózása képvisel!
2020. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De ha nem nézitek, honnan tudjátok, hm?
2020. júl. 5. 18:46
 10/16 anonim ***** válasza:
Én pl. havonta teszek egy kört a fekete listás csatornákon és ha negatívnak ítélem meg a műsor-struktúrát, akkor újabb egy hónap szünet. Ilyen egyszerű a képlet. Most pl. - többek között - a Film+ van büntiben, mert nem fogom még a filmek vetítése közben elém tolt aktív reklámot is bámulni, - ez nekem már túl sok. Ha leszoknak erről bizonyos csatornák, "újra tárgyalom az ügyüket". -Nekem nem okoz veszteséget, hogy nem hülyítem velük magam. Nekik viszont érdekük a nézettség fenntartása, így egy idő múlva kénytelenek lesznek stratégiát váltani, - ellenkező esetben lehúzhatják a rolót.
2020. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!