Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom fejleszteni a...

Hogyan tudom fejleszteni a vezetői készségeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 vagyok (L) és kezdő sofőr.Jelenleg még tanulom,de már csak pár alkalom van a vizsgáig,viszont én még mindig nem érzem úgy,hogy jól megy,mert van,hogy lefagyok,vagy nem tudok egyszerre 4-5 dologra figyelni és bepánikolok.Amikor utólag fejben átgondolom a dolgokat,akkor pedig úgy néz ki,semmi baj nincsen,de gyakorlatban valamiért sokkal nehezebb,nem vagyok biztos abban,hogy jól csinálom-e,amit kell.Tudtok esetleg valamilyen tanácsot adni,hogy hogyan tudnék fejlődni,belerázódni végre ebbe ?

Előre is köszönöm!



2020. júl. 5. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor lesz jobb, ha gyakorolsz. Amíg nincs meg a jogsi, addig ez nem lehetséges, viszont nem is várják el tőled a vizsgán, hogy tökéletes legyél. Inkább lassabban és megfontoltabban csinálj mindent és ne aggódj, mert annál rosszabb lesz. Az a lényeg, hogy a sebességet betartsd és az elsőbbséget mindig megadd, ezek a legfontosabbak, a többi pedig csak gyakorlattól függ.
2020. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetleg írd le egy füzetbe lépésről lépésre.

Vagy, mondd hangosan a vezetés alatt, hogy mikor mit csinálsz.

2020. júl. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanulás, gyakorlás, visszajelzés, felvétel visszanézés, mások vezetésének figyelése...
2020. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!