Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fogjak neki egy rádió...

Tartár Mátyás kérdése:

Hogyan fogjak neki egy rádió megalapitásának?

Figyelt kérdés
Tudom, lehet, hogy hülye kérdés, sőt, biztos. De nekem régi álmom alapitani egyet, szóval? Ötlet?

2020. júl. 5. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a megalapítással van a gond, hanem a frekvencia megvételével, ami sok pénz, és pályázni kell rá. Bááár, ha neten indítasz valami rádiót, az működhet.

Vagy gondolkodhatsz podcast-okban is.


Ezt találtam, ami hasznos lehet:

[link]

2020. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy először "szerzel" (keresel befektetőt, örökség, stb.) rengeteg pénzt. Utána még kb. 2x annyit, mert az is kevés lesz. Aztán először kell vegyél egy halom eszközt, kell egy technikai stáb aki a technikai részeket összerakja (és majd üzemelteti, eleinte 4 váltásban 3 fő, később általában elég váltásonként 2 fő, ez 8-12 ember). Pályázol frekvenciára (vagy csinálsz egy 1 000 000 000 + 1.-ik senki által nem hallgatott netes rádiót, ez picit olcsóbb de kutya nem fog hallgatni). Keresel bemondókat, szerekesztőket akik megcsinálják neked a napi 24h adást (ez legalább 5 váltásnyi embert jelent, váltásonként 3-4 fő biztosan kell). Itt már ott tartunk, hogy kb. 30 embert kell fizessél megfelelő fizetéssel, járulékokkal stb.-vel (nem igazán lesz meg 25-30 MFt/hó alatt, éves szinten a technika fentartásával fél milliárd Ft körül lesz, fogsz tudni ennyi bevételt termelni?)
2021. szept. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!