Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Dark sorozat első évadának...

A Dark sorozat első évadának mi a tartalma?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez pont egy olyan sorozat amit elég nehéz elmagyarázni. Miért nem nézed meg?


Tömören: Valaki utazott az időben véletlen, és összejött valakivel a múltból, amiből családja lett, és elérkezett ugyanabba az időbe ahol annakidején eltűnt, és minden megismétlődik. Az ő fia erre rájön és próbálja megakadájozni az ebből következő rossz dolgokat.

Jonas a főszereplő. Az ő apja Michael aki egyben Mikkel (aki utazott az időben), akinek a bátyja Magnus, a nővére Martha . Az ő apjuk Ulrich, anyjuk meg Katharina.


Na most:

Mikkel (a fiatal Michael) véletlen visszautazik az időben és ott ragad. Nevet változtat Michael-re.

Ott összejön Hannah-val akitől születik Jonas. Tehát van egy szakasz az időben ahol két Mikkel van. Egy fiatal és egy felnőtt, mint Michael. A fiatal Mikkel testvére Magnus és Martha. Jonas (Magnus és Martha barátja) Martha-ba szerelmes, tehát a saját nagynénjébe. Hannah megcsalja Michaelt (Mikkel) Ulrichel aki Jonas nagyapja mivel az ő fiának Mikkelnek a fia a jövőben ami a jelen. Jonas apja (Michael) egyszer csak öngyilkos lesz. Jonas ezt meg akarja akadályozni, de kiderül, hogy pont e miatt lesz öngyilkos. Mert ha nem lesz öngyilkos mielőtt a fiatal énje Mikkel eltűnik (utazik az időben) akkor ott megszakad egy idősík. Vagy mi.


De ennél sokkal sokkal bonyolultabb. Mivel ez csak "egy" család ami igazából kettő, de mégis egy. A sorozat tele van ilyenekkel.

Nem akarom tovább mondani, ha érdekel nézd meg.


Igazából nem tudom, hogy egy ilyen összevissza, amugy sem könnyen érthető sorozatot, hogy kéne elmagyarázni.


Mindenképp érdemes megnézni szerintem. Valami eszméletlen király. Most nézem a 3. évadot.

2020. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aztán persze lehet, hogy belekeveredtem valahol, és rosszul mondtam.
2020. júl. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megneztem csak nem nagyon ertettem meg/ tudtam felfogni

Koszi hogy elmagyaraztad

2020. júl. 9. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:

ja értem, hát akkor viszont az én kis magyarázatom elég gyenge "magyarázat" :D

Keress rá biztos van egy oldal ahol ezt kivesézik.

2020. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!