Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Film címe? Még pár évvel...

Film címe? Még pár évvel ezelőtt láttam egy filmet, az volt a lények hogy egy suliba jön egy új lány, aztán két legjobb barátnő köze férkőzik. Egy Barna és egy Szőke hajú lány. És az új csaj a barnát el szakítja a szőkétől.

Figyelt kérdés
Az új csaj mindig ráveszi a Barna hajas lányt, hogy mindenből a szőke csajt. Aztán egyszer az új lány el hívja mindkettőt és elmennek Egy autópályához azt hiszem volt ott egy kamion. És az új lány megkéseli a szőkét a barna hajú jelenlétében. A barna csaj nagyon kiakad. És betekerik valamibe a csajt és azt hiszem vagy a kamionba vagy a földön vagy a kukába dobtak a csajt aki meghalt. És az új lány a kést amivel megölte a szőkét, át csempészi a kést a barnához pont mielőtt a rendőrök jönnénk házkutatásra és a baran hajú csajt mindneki gyilkosnak nevezi meg minden és átmegy az új lányhoz hogy veszekedni. És utána a barna, a szőke csaj szüleinek magyarázkodik. Ennyi van meg belőle. (Bocsánat hogy néhol helyesírási hiba van vagy kíván hagyva .+,) nagyon gyorsan próbáltam elmagyarázni mielőtt elfelejtek valamit… nem találtam más kategóriát de most nem fogom már át tenni

2020. júl. 8. 01:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul elmékszek valamire. De ha tudsz egy kb erre hasonlító filmet akkor megköszönném ha leírnád a film címét. Meg hozzá teszem azt hiszem valami Tamara volt a szőke csaj neve 😊
2020. júl. 8. 01:02
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld itt

2020. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2020. júl. 9. 07:51
 4/5 anonim válasza:
A sztori egy az egyben megegyezik Skylar Neese meggyilkolásának történetével, arról pedig Halálos barátság címmel forgattak egy filmet, 2014-es. Nem tudom, ezt keresed-e, de leginkább erre hasonlít, amit leírtál. (Mondjuk Tamara az nincs benne.)
2022. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
EZ AZZZZZZZ! Nagyon szépen köszönöm már azt hittem sosem találom meg❤️❤️❤️ Nem is értem hogy jött a Tamara 😂
2022. máj. 6. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!