Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg káros, ha minden este...

Tényleg káros, ha minden este befújom magam szúnyogriasztóval?

Figyelt kérdés
Hiába van ablakon-ajtón szúnyogháló, a szúnyogok ígyis megtalálnak éjszaka, már nem tudtam nyugodtan aludni, mert volt, hogy félóránként keltem fel vakarózni, kibírhatatlan volt. Most a napokban vettem szúnyogriasztó spray-t, és minden este befújom magam, végre nem csipkednek, tudok rendesen aludni. Barátom viszont azt mondta ez káros és mérgező, és aggódik értem, nehogy valami bajom legyen. Tényleg ennyire egészségtelen a használata? Mást nem tudok már kitalálni, az őrületbe kerget a sok vakarózás :/

2020. júl. 8. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Létezik konnektorba dugható folyadékos vagy lapkás szúnyogriasztó.
2020. júl. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Káros, beszívja a bőröd, belélegzed, nem is túl higiénikus hogy olyan ágyneműben alszol, főleg éjszaka amikor "pihen" a bőröd. Az első kommentelő jól írja, vegyél konnektorba dughatót. Az sem a legegészségesebb, de 100x jobb mint ahogy most csinálod.
2020. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!