Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy találkozni szeretnék egy fiúval?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, de sajnos édesanyám nagyon szigorú, ezért nem volt eddig lehetőségem randizni senkivel. A barátaim ajánlották egy fiút, elkezdtünk beszélni (már 5 hónapja), és tervezzük hogy találkozunk. Nem merem elmondani anyának mert félek hogy nem engedne el, ahogy eddig sem. Mit tegyek?

2020. júl. 9. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki hogy ő neked nem parancsolhat mert már nagykorú vagy.
2020. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondanám hogy ne mondd el, nem is kell engedélyt kérned tőle. Mond meg hogy a barátnőddel találkozol. Azért mondom ezt mert hiába vagy nagykorú, megkeserítheti az életedet a beszólásaival, kiabálásaival.

Ha nem tanulsz hanem dolgozol

akkor kezdj félrerakni arra az esetre ha nem bírod tovább, mert van egy olyan érzésem higy ha 18 évesen tiltja a randizást mást se enged. Nyilván ha tanulsz még nem tudsz, csak részmunkaidőbe dolgozni, ezért nem tudsz. Nem azt modom hogy kapcsolatot kell megszakítani, egyszerűen csak nem tartom egészségesnek hogy egy fiatal felnőttet ennyire fognak. Nehogy úgy járj mint egy 24 éves ismerősöm akinek este 9.30-ra haza kellett érni, mert addig volt "elégedve". Én se értem miért nem költözött el. Na mindegy, kicsit elkanyarodtam. Megteheted hogy azt mondod hogy ne szóljon bele mert felnőtt vagy, de számíts rá hogy cirkusz lesz. Ha tényleg tetszik a fiú megbánnád ha nem mennél el a randira csak mert anyukád lebeszélt róla.

2020. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy, könyörgöm...nem tilthat meg semmit most már. És igen, valóban az lenne a legjobb, ha el tudnál költözni. Én egyébként az egyenes beszéd híve vagyok,mondd meg neki, hogy randizni mész, igen, lehet, hogy cirkusz lesz, de nem tarthat vissza. Ha mégis ennek ellenére pl. bezár a szobádba, hogy márpedig te nem mész sehova, akkor az már bűncselekmény, fel lehet jelenteni érte. Egy nagykorút nem lehet korlátozni semmiben.
2020. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát hogy oszinte legyek a helyedben en sem mondanam el neki nem kell mindent tudnia..aztan majd vagy rajon valahogy vagy pedig tenyleg megmondod neki az igazat es osszeszeded magad amugy ismeros ez a helyzet ;D kitartast neked♡
2020. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, kérlek írd már meg, mi volt végül :)
2020. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!