Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a legidegesítőbb amit...

Mi a legidegesítőbb amit tehetek az állandóan utasítgató munkatársammal?

Figyelt kérdés
Nem a főnököm, mégis mindig magyaráz,hogy ezt így kell, úgy kell, ki tette ezt és ki csinálta azt...mindenkivel ezt csinálja, nem csak velem. Szeretném ha megértené, hogy ő is csak egy dolgozó ezen a munkahelyen és nem dirigálna!
2008. nov. 25. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy: szard le. Kettő: rakj hangyákat a ruhájába.
2008. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

reagálj így(irónikusan):


- Igenis Uram/Főnök!!!


vagy


- Rendben... Te, figyelj már! Nem tudod, hogy a főnök miért van állandóan itt?

2008. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Adj neki utasításokat és vont kérdőre, és magyarázz neki te is meg többen:) Mondd meg neki hogy zavar, nem tudsz tőle dolgozni.
2008. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hihi, ezt a szitut egyszer én is végigjátszottam. Nekem édesanyám adott tanácsot. A lényeg a következő: bármit mond, az első szavad legyen a ne/nem. Pl. ő mond valamit, mire Te: nem jól mondod, mert azt voltaképp úgy kell, hogy... stb. És még valamire ügyelj: soha ne használd az úgy gonolom-típusú kifejezéseket. Amit mondasz neki, az legyen olyan, mintha a törvény betüje lenne. Onnan tudod, hogy sikerült-e vagy nem, ha a) nem utasítgat tobbe vagy b) elkezd fúrni a hátad mögött. Erre készülj fel és sok sikert!
2008. dec. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!