Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit ne csináljak az első talin?

Mit ne csináljak az első talin?

Figyelt kérdés
Most lesz az első talink a távkapcsibol, és félek, hogy valamivel elfogom rontani
2020. júl. 10. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad.
2020. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolj, hogy ő is ugyanígy fél ettől, és valóban nehéz egy netes beszélgetés után élőben találkozni, mert nagyon más. Túllestek ezen és megismerkedtek élőben szépen, nyugi.
2020. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kornikus00 ***** válasza:
100%
Ne éld bele magad, és készölj fel mindenre, arra is hogy nem lesz második hiába jól sikerül a randi. Talán ez a legfontosabb. Hívd meg valamire egy italta, sétáljatok halgasd meg hagyd hogy ő brszéljen, ne nyomogasd a telefont (kapcsold ki vagy némítsd le) ne bókolgass állandóan elég egyszer megdicsérni a haját, vagy a dtílusát,és ha ő is túlzásba viszi telóz, nyugodtan szólj rá.
2020. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért ném lesz második, ha jol sikerűlt a tali?
2020. júl. 10. 18:28
 5/6 Kornikus00 ***** válasza:
3-as vagyok. Ne vedd kézpénznek, de minden benne van a pakliban. De az úgyis kiderül tali után, szóval ne hidd el amit mutat. Legtöbb ember első talin nem azt mutatja és nem őszinte. Szóval én csak azért írtam hogy ne éld bele magad, hogy ne érjen csalódás. Csupán ennyi. De attól még összejöhet ezt nem tudhatjuk.
2020. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Végül hogy alakult?
2020. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!