Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Facebook fiókomon megakartam...

CandyBetty kérdése:

A Facebook fiókomon megakartam változtatni az email címem, de az emailre amit beírtam azt írja, hogy egy adminisztrátor által le lett tiltva. Ezen a címen nem használok fiókot, megpróbáltam új profilt létrehozni vele de az sem sikerült.(?)

Figyelt kérdés
Ha az emlékeim nem csalnak, akkor még nagyon régen talán ezzel az emaillel volt egy fiókom, ami nem az én nevemen futott (nem is tudom már miért volt ez). Lehetséges az a fiók került tiltásra, de mikor a tiltott fiók visszakérésével próbálkoztam azt írta, hogy nincs ilyen fiók. Lehet ilyenkor tenni valamit, hogy áttudjam rakni a Facebook fiókomat erre az emailre?

#e-mail #Facebook #fiók #tiltás #Facebook email #Email változtatás
2020. júl. 11. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
probalj irni a facebook-nak vagy valami adminisztratornak
2020. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb semmit
2020. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit. A Facebook support nem foglalkozik a felhasználók problémájával. Megkérdezik, hogy mi történt, részletes leírást kérnek, majd átirányítanak egy linkre, hogy ott írd meg a problémádat. Onnan pedig sosem kapsz választ.
2020. júl. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!