Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kell e gipszkartonozas utan...

Kell e gipszkartonozas utan gipsz vakolatot kesziteni,vagy lehet rogton festeni ?

Figyelt kérdés
gipszkartonozas
2020. júl. 14. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem még utána felkennek rá egy vékony réteg glettet (vagy mást, nemtudom mi a neve) hogy sima legyen, azt megszáradni hagyják 1-2 napig majd utána festik át.
2020. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp kell rá, a hézagok, illesztések esetleg csavarok miatt.

Hézag kitöltő glett.

Vagy ha élvédő is van, akkor azt is el kell tüntetni, szóval mindenképp ajánlott, ha egy kicsit igényesebben szeretnéd megcsinálni.

Száradás után lehet csiszolni, majd portalanítás, és úgy a festés.

2020. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En a teljes osszes felulet vakolasara ( rigipsz ) gondoltam vagy anelkul lehet e festeni?
2020. júl. 16. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól függ, mennyire igényesen szeretnéd megcsinálni, vagy milyen célból csináltad.

Ha csak valami válaszfal, vagy műhely, akkor nem csinálnám, de ha a házban, vagy lakásban van, akkor én lekenném az egészet és utána festeném.

2020. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!