Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honvédelmi/Millitary Táborokró...

Honvédelmi/Millitary Táborokról élmények, vélemények, vagy bármi?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkozok, hogy jelentkezek egybe, de úgy nagyon semmit nem tudok ezekről a dolgokról.


Ilyenekre gondolok:

[link]

[link]


Először is az érdekelne, hogy egy ilyen helyre milyen korú emberek mennek el? Mármint oké, 12 - 18 év közötti a korhatár, de, hogy melyik korosztályból várható a legtöbb ember?


Az ott lévő felnőttek mennyire szigorúak? Gondolok itt arra, hogy a filmes-mindenkivel-üvöltözünk-hogy-megtanulják-a-fegyelmet és a ó-édesem-semmi-baj-csak-majdnem-megöltél-valakit között körülbelül hol helyezkedik el az ott lévő szigor?


Illetve bármi más ami eszetekbe jut és ezzel kapcsolatos, érdekelne.

Csak tudni szeretném, hogy mire vállalkozok ha egy ilyenbe jelentkezek.



#honvédségi-tábor #millitary-tábor
2020. júl. 14. 18:38
 1/1 anonim válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Én idén volta először katonai táborban, pontosabban a Honvédsuli táborában. Nálunk főként 12-16 évesek voltak. Van szigor, de úgy gondolom túlélhető. Fontos tudni, hogy itt nem fognak pátyolgatni, szóval kollektív büntetés van és azért is büntetés jár ha a körletrendezésnél vagy a ruházatodon hibát találnak. Nekem nagyon tetszett a tábor és életre szóló élményeket ad. A feletteseim szigorúak voltak, de nagyon jókat lehet velük beszélgetni és nagyon jó barátokra találtam bennük. Szerintem csak akkor menj ilyen táborba, ha tényleg érdekel a honvédelem. Fárasztó, de megéri. Nyugodtan írhatsz ha érdekel még valami. Ha honvédelmi táborba szeretnél menni, akkor szerintem a Honvédsuli táboraiba gyere.

15/L

2020. júl. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!