Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik legjobb fiúbarátom...

Az egyik legjobb fiúbarátom szerelmes belém, viszont én nem tudom mit érzek iránta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje tudom hogy az egyik legjobb barátom szerelmes belém. Már bevallotta nekem, és többször is beszéltünk erről. Párszor voltam vele randizni is. Felvetődött a kérdés is, miszerint járjunk-e. Viszont én nem tudom mit érzek iránta. Egyik pillanatban együtt akarok vele lenni, a másikban már nem. Néha úgy érzem, hogy jobb lenne, ha már mikor kiderült hogy szeret engem, határozottan nemet mondtam volna neki. Kicsit úgy érzem mintha játszadoznék az érzéseivel. Belegondolva, jó lenne vele együtt lenni, de testi vonzalmat nem érzek iránta. Lassan már döntenem kéne hogy mit akarok, mert minél tovább húzom ezt az egészet, annál szarabb lesz neki, és nekem is. Szerintetek mit kéne tennem?

2020. júl. 15. 10:04
 1/5 anonim válasza:

Szerelmeskedj vele


Hideg fejjel el kell döntened hogy mellette maradsz e vagy sem ez a része korrektségbol kell jöjjön


Építeni kell folyamatosan a párkapcsolatot és megélni kell dolgokat találjátok ki közös célokat ami össze kovácsol

2020. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csókold meg próbaként ha nem érzel semmit, akkor pár hónappal később sem fogsz és ezt jobb hamarabb kideriteni mint hitegetni a srácot
2020. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Az egyik legjobb... Beszarok. Hány legjobb van?
2020. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetekben az érzéseidre hallgass mert ha igazán tetszene neked akkor ha melléd áll azt éreznéd bárcsak átölelne, ha hozzád ér akkor csókolna már meg ha ilyesmiket érzel ne habozz mert ha igazán akarsz valakit azt 100%-ban tudni fogod, hogy ő kell nekem.
2020. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az hogy kibe szeretsz bele azt nem te döntöd el


Azt hogy kivel eléd le

az életed

az döntés kérdése

2020. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!