Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki bunkó...

Találkozott már valaki bunkó BKK/BKV söfőrökkel?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában egyre több helyen olvasom, hogy milyen bunkók például a buszsofőrök. Itt van egy múltkori történet: Barátnőmmel, szálltunk fel a buszra, nagyon siettünk, gondoltam, majd hátul lyukasztunk tudjunk leülni. Erre hót flegmán utánunk szól a buszsofőr: Elnézést, jegy, vagy bérlet?!

Lyukasztottunk elől, hogy meglegyen az öröme, nem is ez bosszant fel, hanem, hogy SOHA NEM szólt egy buszsofőr sem utánunk emiatt! Sőt! Csomószor volt, hogy még a jegyem is megmaradt! Hasonló tapasztalata van valakinek?


2020. júl. 15. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
5-ből 4 nem köszön vissza...
2020. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem kínálnak friss péksüteménnyel.
2020. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valójában nem a sofőrrel volt a probléma, - mert a jegyed is úgy maradhatott meg egy csomószor, hogy amint hagyott a sofőr egy pici rést, azonnal visszaéltél vele. Többek között az ilyen mentalitású embereknek IS köszönheti a becsületes többség, hogy egyre többe kerül a tömegközlekedés, - ugyanis az ilyen kártevők nem túl áldásos tevékenységének következményeként is velük fizettetnek egyre többet. A mentalitásodhoz képest még udvarias is volt veled az esetedben leírt sofőr.
2020. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: Ne értsd félre, nem azzal éltem vissza, hogy nem figyelt a sofőr. 10-ből 9-szer bérlettel utazom, azt mindig bemutatom (Hozzáteszem, az esetek 90 százalékában oda sem sandít a sofőr). Most utaztam csak jeggyel, vagy osztálykiránduláson szoktam, de ilyenkor nem is elől szállunk fel és a nagy pangástól nem is nagyon tudok lyukasztani. Azon voltam csak kiakadva, hogy az miért nem lett volna jó, hogyha felszállunk nyugodtan és hátul kilyukasztom a jegyem? Elég sok ember száll fel és le, erre az egyre lehetett volna tekintettel a sofőr. A másik az, hogy soha sem szóltak emiatt. Elvégre ők nem ellenőrök. :) (Csak vicc). :)
2020. júl. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!