Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aszódi Evangélikus gimnáziumró...

Aszódi Evangélikus gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyantól várnék véleményt, aki ott tanul/tanult.
2020. júl. 16. 16:26
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én oda járok már 3. éve, én nagyon szeretem. Rettentő jó fej a tanári sereg (kivételek mindenhol vannak, ahogyan itt is). Én felkészültem arra, hogy tanulni kell keményen, ezért nekem nem nehéz. Szuper programok vannak kb havonta, jól meg vannak rendezve. Érződik, hogy nem az államtól kapja a pénzt a suli, merőben más, sokkal felszereltebb, modernebb, stb. A közösség jó, mindenki mindenkivel elfogadó. A vallásos részétől sem kell félni, ugyanis egy évben 1x kell bevállalni egy szombati délelőttöt az osztállyal, hogy elmentek a templomba. Heti 1 20 perces áhitat, kibírható.

Remélem sikerült értelmes választ adnom!:)

2020. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!