Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Két nap múlva...

Mit tegyek? Két nap múlva nyelvvizsgázok(?)

Figyelt kérdés

Szombaton nyelvvizsgám lesz, angold B2 de nagyon nem érzem magam azon a szinten, és szerintem nem fog sikerülni, nem vagyok magamban biztos :/

A szüleim erőltették, és mondták, ha nem sikerül akkor majd újra próbálom szeptemberben, de teljesen biztos vagyok abban, hogy szeptemberben ismét meg kell csinálnom

:( Nem akarok csalódást okozni a szüleimnek, pár napja még úgy éreztem, hogy menni fog, de így egyre közelebb érve a "nagy naphoz" legszívesebben visszalépnék :(

Nagyon félek


2020. júl. 16. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne parázz rá. Menni fog.

Légy magabiztos, és csak beszélj angolul, még ha el is rontod a szórendet, vagy egy egy szót, az a lényeg, hogy folyamatos legyen a beszéded.

Az írásbeli része egy kicsit húzósabb, de azt is meg lehet csinálni...nem felsőfokura mész.

Sok sikert hozzá!

2020. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat!

Holnap próbálok még egy kicsit gyakorolni, hogy megnyugtassam magam :D

Még egyszer nagyon nagyon nagyon köszönöm a válaszodat <3

2020. júl. 16. 18:24
 3/4 anonim válasza:
Hogy ment?:)
2020. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogy sikerült, Kérdező? Elmesélnéd a vizsga menetét? Van már eredmény?
2020. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!