Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valaki, aki már írt...

Van valaki, aki már írt e-mailt a writeaprisoner oldalon keresztül? És ha igen mik a tapasztalatok, érkezett válasz?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tervezem, hogy írok. Angol fórumokon jókat írnak általában, szoktak válaszolni.
2020. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én ma írtam. És nem igazán tudom, hogy ha érkezik válasz, azt hol fogom megtalálni...
2020. júl. 16. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Postán fogod megkapni, mert máshogy nem tudnak üzenni.
2020. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehát ez az oldal úgy működik, hogy megadok minden személyes adatot én írok e-mailben, ők pedig levélben postai úton válaszolnak?

🙄

És ez az oldal ingyenes?

Első válaszoló: te azóta írtál valakinek? Van tapasztalat?

2021. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, így működik. Meg kell adnod a címedet, ahova szeretnéd kapni a választ. Sajnos ez elkerülhetetlen, mert nekik nincs hozzáférésük az internethez, így e-mailt sem tudnak írni.

Én azóta sem írtam, nem tudtam összeszedni a "bátorságomat", mert amikor már ott tartottam, hogy "Na jó, ennek írok", akkor valahogy olyan rossz, bizarr érzésem lett, és inkább hagytam.

Ha csak írásban beszéltek, akkor - ha jól tudom - ingyenes, de ha telefonálni is akartok, akkor kell fizetni, de azt pontosan nem tudom, hogyan. Talán valamilyen bélyeget kell venni (ez neki és neked is pénzbe kerül), ami bizonyos számú telefonálási alkalomra jogosít.

2021. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én JPay-t használtam/használok kapcsolattartásra. Egy éve beszélgetek két sráccal, a legpozitívabb a tapasztalatom. Az egyik azóta kiszabadult, vele azóta minden nap messengeren dumalunk, a másiknak sincs sok hátra, ő majd hamarosan telón hív fel és izgulok. :D
2021. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én tegnap írtam először, neked jött válasz végül? Mennyi idő kb?
2022. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Pár nap :) ha JPay. Az írott levél 1-2 hét.
2022. nov. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!