Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívjuk a magyar Karen-eket?

Hogy hívjuk a magyar Karen-eket?

Figyelt kérdés
Mi a Karen magyar megfelelője?
2020. júl. 16. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Leginkább a Karolin /Karolina az - talán -, ami közel áll hozzá. Esetleg még a Karin / Karina.

DE egyébként adható, mint magyar név a Karen: [link]

2020. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem voltam elég világos. Én azokra a tipikus Karen-ekre gondoltam, amiket már mémként kezelnek (nem hordanak maszkot, beszélni akarnak a menedzserrel, stb)
2020. júl. 17. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy másik fórumon az Anikót preferálták, talán mert hasonlóan lehet hangsúlyozni a nevét, ha lekezelően akarsz valakivel beszélni. De igazából bármi lehetne, az emberek hajlamosak bizonyos nevekhez bizonyos tulajdonságokat társítani, de ez mindenkinek más aszerint, ahogyan és amilyen környezetben szocializálódott, és ott pont egy Anikó, Renáta vagy bárki más volt "Karen" típusú ember.
2020. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!