Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tenyleg a genetika dönti el,...

Tenyleg a genetika dönti el, hogy mekkora, és mennyire leszel izmos?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a családtol örökröm meg a test felépitésem, és olyan leszek mint ők, és hiába edzek genetikailag nem fogok fejlődni, mert a szüleim nem olyanok...apu vékony anyu meg kövér de apura ütöttem és jobb testet akarok, és félek, hogy hiába edzek..már 3 hónapja edzek, saját súlyal, de nem nagyon változok :(

16/F


2020. júl. 18. 17:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Leszek*
2020. júl. 18. 17:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Félig.

A másik felét te adod hozzá.

3 hónap csak arra elég, hogy egy pici változást láss.

2020. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az alapokat a genetika adja, de erre bőven rá tudsz dolgozni. Ha vékony testalkatú vagy, akkor nem fogsz úgy kinézni, mint Fekete László, de a viszonylag vékony tested tele lesz kidudorodó izmokkal. Majd 3-4 év után. (Azért némi látszata lesz már egy év után is.)

Ha van konditerem a településeden, akkor vegyél rá valakit, hogy eljárjatok. Kettesben sokkal könnyebb komolyan venni, mert ha az egyik unja is, a másik miatt nem akar nyámnyilának látszani, és így átviszitek egymást a holtpontokon. Aztán ha ráéreztél a folyamatos edzésre, utána már otthon is jobb eséllyel tudod tartani.

2020. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# csak egy év után fog látszani az izmom?😐
2020. júl. 19. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, már előbb is fog látszani.

Csak azzal még nem fogsz dicsekedni, mert először csak kicsi növekedés lesz.

Először a hasizom, utána lesz egy kis delta. Elsőnek 1-2 cm.

2020. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem🙂 amugy azt mondják hogx a hasat nagyon könnyű kiedzenixD
2020. júl. 19. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Azon fogod elsőnek látni majd.

2020. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb hangsúly van azon, hogy mennyire eszel egészségesen és mennyire vagy kitartó. Ha a genetikára alapoznék, akkor nekem kövérnek kellene lennem a legtöbb családtagomat elnézve. Pedig csak néha edzek, plusz nem zabálom tele magamat, így van egy normális testalkatom.
2020. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!