Lennél gazdag?

Figyelt kérdés

2020. júl. 19. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen,de azért nem szórnám hülyeségekre a pénzt.
2020. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Hülye, aki nem.
2020. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Az ember azt gondolja tök jó gazdag lenni de nem. Azért nem mert ha megtudják valakik/valaki hogy te gazdag vagy akár zaklatnának, betörnének hozzád/ kifosztanának stb hátránya van az egésznek meg ez olyan hogy a világ összes pénzéért megcsinálnád az adott dolgot? én nem mert ha megkapnám a világ összes pénzét már nem érne semmit a másik akkor ugy őszintén mi értelme a pénznek? Akkor igy a pénz értéke elveszne és kitalálnának mást amivel fizetnének a emberek
2020. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze nagyon örülnék neki, nagyon boldog lennék. Hülyeséget én sem vennék meg nem mutatnàm hogy gazdag vagyok. Szóval nem vennék palotát meg limuzint mert minek? Külső szemmel max azt gondolnák na ez jómódú.
2020. júl. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul nem vágnék fel feleslegesen, és nem terjeszteném fűnek fának hogy gazdag lettem.
2020. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Én annak is örülnék ha tudnék valamennyit félre rakni, akkor már gazdagnak tekinteném magam.

Ha sok pénzem lenne, biztosan elszórnám, utazgatnék, élvezném az életet, stb. Végülis egyszer élünk, nem?

2020. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen lennék gazdag. :D

Nem tudom még, hogy mi mindenre költenék el annyi pénzt, de biztosan találnék sok mindent, ami nekem megtetszik.

2021. jan. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!