Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemeket érzékelek?

Szellemeket érzékelek?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy rosszat álmodok, de ez más mint a többi rossz álmom, mert ilyenkor furcsaságok történnek velem.

Pl. Tavaly nyáron volt egy iszonyat rossz álmom és felébredtem. Éreztem a lábánál egy hidegséget(pedig meleg volt a szobában) és olyan volt fullra mintha valaki felfeküdt volna mellém és éreztem, hogy 3szor megsímogatja a hátam. Nagyon féltem. Minden bátorságom át összeszedtem és a telefonomért nyúltam. Nem láttam senkit, de 100% hogy nem voltam egyedül a szobában.

Most meg nemrég megint történt velem valami. Úgyanaz a rossz álom az a fura rossz álom. Felkelltem hajnali 3 körül(nővéreméknél aludtunk tesómmal. Egy ágyban aludtunk) oda voltam fordulva tesóm felé és a feje fölött láttam egy kezét. Elsőnek azt hittem, hogy az őve, de utána mikor láttam, hogy az ő kezei egymáson vannak akkor esett le, hogy nem lehet a feje fölött a keze(amugyis össze kuporodva aludt). Egy fehér kezét láttam utána fogtam a telefonom oda világítottak, de eltünt.

Valahogy megérzem ha ott vannak a közelembe.

Szerintetek ez örökölhető?

Vagy csak egy adottság amit én kaptam?



2020. júl. 19. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Who you gonna call? Ghost busters!
2020. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegyél az éjjeliszekrényedre egy Bibliát, hogy többé ne zaklassanak!
2020. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!