Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fúróval próbáltam beindítani...

Fúróval próbáltam beindítani a fűkaszát mert elromlott a berántó és nem találtam hozzá alkatrészt.A sok próbálkozástól elkopott a csavar, amit meghajtottunk a fúróval, így már végképp nem indítható.hogy lehet ezt megjavítani?

Figyelt kérdés

2020. júl. 20. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs pénz új fűkaszára, akkor forrassz/hegessz oda valami erőset a kopott csavarhoz, és utána azzal szerszám nélkül, kézzel is tudod majd indítani! Jobb ötletem sajna nincs! :/
2020. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mármint a menetet szétszakítottad?
2020. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Na mondjuk igen, így is lehet értelmezni, akkor kicsit komplikáltabb! Én úgy értelmeztem, hogy a csavar fején lévő mélyedést sarkaltad szét. ?
2020. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a csavar külseje ment szét.nem a menet
2020. júl. 20. 23:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Van 10 forint darabja, de igazad van, inkább a trükközés.
2020. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor cserélni is lehet azt a csavart?
2020. júl. 21. 06:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Dugattyú tetejére kötél a gyertya furatán, és csőfogó vagy valami. Mielőtt törnéd a lendkereket.
2020. júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!