Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnyitni Eponát?

Hogyan tudom megnyitni Eponát?

Figyelt kérdés
Már 17-es szinten vagyok és szinte minden küldetést megcsináltam ami kell Epona felnyításához. Egyedül az a feladatsor hiányzik, amikor meg kell találni Gretchent és sajnos így a fő sztorival sem tudok haladni, mert Új Dombtetőn kellene találkozom Lisával. Tudnátok nekem segíteni, aki esetleg ugyanezzel a problémával küzdött, hogy mi lett a megoldás? Előre is köszönöm. Aideen fénye legyen veletek😉

2020. júl. 21. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Hátha segít :D

2020. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen☺️ Ezek közül már kettő készen van, egyedül a Helgás feladat nincsen még meg, de akkor megcsinálom a többi küldetést és akkor hátha egyszer sikerül 😅 De mégegyszer köszönöm.
2020. júl. 21. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen 😁
2020. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy kis update: Most kaptam meg a Gretchen eltűnt feladatot ami az egyik küldetéssorozat lenne Epona felnyitásához(ez vezet majd Helgának a nyaralójához). Érdemes mindent megcsinálni a Pinta erődnél és akkor kaptam egy feladatot Isebell Figgtől, amikor ezt megcsináltam akkor jött Mr. Andersonnak az a küldetése, hogy mi történt a Valedale-tóval. Ezután jött Helgátol egy Érzed a füstöt feladat es amikor ezt befejeztem,lett meg a Gretchenes. Remélem tudtam segíteni valakinek. Sok sikert és kitartást☺️
2020. aug. 2. 14:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!