Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz suli?

Szerintetek lesz suli?

Figyelt kérdés
Sokan mondják már megint hogy második hullám stb. És hogy szeptembertõl nem lesz suli, amitõl elléggé félek ugyanis osztályt váltottam és idegen lesz még mindenki. Szerintetek lesz szeptembertõl vagy sem?
2020. júl. 22. 01:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, általános és középsulit teljesen kinyitni felelőtlenség lenne a nagyokosok részéről, mivel ott sokkal jobban terjednek mindenféle cuccok, meg elég sok 50+ feletti tanár van, most mi van ha mindegyik x. tanár kiesik egy hónapra vagy meghal?


Őszintén remélem hogy nem lesz legalább decemberig semmi csak távoktatás, de hallottam erről a "szombatin tanítási napról" vagy miről, erről tudsz valamit? Mert tervezik hogy a sulik élhetnek ezzel HA akarnak.


Egyetemen én úgy tudom a pletyka annyi hogy rendesen lesznek órák, csak a több száz fős előadókban lévő órák mennek át elearningre.

2020. júl. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a még az osztályfõnõkõm sem ismerem, s most nagyon elvagyok veszve a közeljövõbeni oktatás szempontjából. Még a szombatani oktatást is most tudtam meg, igazából örülnék is meg nem is ha elkezdõdne a suli. De semmit sem lehet tudni róla, a volt tanáraimat is kérdeztem de semmi.
2020. júl. 22. 01:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Te is most kezdenéd a középsulit? Unokaöcsém is ugyanebben a cipőben van, teljes a bizonytalanság :/

Sajnos mindenhol ez van, reméljük augusztusig lesz valami hír.

Kitartás! :)


Egyébként nekünk még anno középsuliban csináltak már az osztálytalálkozó előtt egy face csoportot és ott tudtunk ismerkedni. Ja az gólyatábor után lett, ami szintén elmarad, eh.

2020. júl. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️
2020. júl. 22. 13:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos még semmi hír, a csoportot sem mondták
2020. júl. 22. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a tavaszi menetrendet vesszük alapul, akkor két hónap távoktatás lesz, utána lesz bejárás, néhány hónapig. Aztán újra távoktatás jöhet, de az már nem biztos.

A távoktatásos időszak esélyes, hogy iskolaév elején lesz, mivel sokan jönnek vissza szabadságról, és hazahozzák a vírust.

2020. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a vàlaszod 😊

Ment a zöld 💚

Már az ismeröseim is anyi mindent mondanak, de hát igyis ugyis muszály lesz elkezdeni valahogyan a tanulàst

2020. júl. 26. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!