Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már nem fürödtem egy hónapja...

Már nem fürödtem egy hónapja meg nemis mostam fogat legalább 2hete merthogy nincsen lelkierom semmihez sem mit csináljak!?

Figyelt kérdés
Olyan nagyon nehezemre esik minden már.

#higiénia.
2020. júl. 22. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kezdj magaddal valamit mert már neten keresztül is bűzlesz.
2020. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átéltem. Aztán egyik nap, a semmiből úgy döntöttem, hogy elég ebből. Nem volt nagy felismerés vagy világ rengető történés a háttérben. Egyszerűen csak meguntam azt az állapotot. Összeszedtem magam és lépésről lépésre újra kezdtem az életet. Effektív hajléktalanságból végül odáig jutottam 11 év alatt, hogy saját vállalkozásom van, 9 ember akinek a megélhetése tőlem függ és ez jó érzés
2020. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
És miért? Meghalt az aranyhalad? Lelépett a kanid? Nincs Trónokfarka?
2020. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban fogod érezni magadat és erőt veszel magadon. Néha betegség után egy fürdéstől, tiszta ruhától egészségesebbnek éreztem magamat. Mi történt? Mi a rossz?
2020. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után beindul az öntisztulás. Nem úszod meg. :D
2020. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!