Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok ti otthonra betétet...

Lányok ti otthonra betétet vagy tampont használtok?

Figyelt kérdés
Jön át a barátom (első kapcsolta) és nem tudom, mi lenne a jó, mert a betétet túl "zörgösnek" találom.

2020. júl. 23. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
óh, majd rájössz hogy felesleges ezen rugózni! Én amúgy már 10 éve betétezek, és abszolút nem foglalkozom azzal hogy hallanak-e valamit, még ha szoknyát is hordok ami jobban "kiengedi" a zörgést. Milyen betétet használsz? Én régen always párti voltam, mostnában aldi "Olivia" a nyerő.
2020. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
always-t használok. Persze tudom nem érdemes ezen rugózni, de sajnos ilyen típusú vagyok :(
2020. júl. 23. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
#1 vagyok. Ha még időd engedi, próbálj ki más betéteket is :) Én tapasztalgatós korszakomban volt hogy csak azért vettem több félét hogy kipróbálgassam őket, akár mensin kívül is amikor nem "tétre" megy a játék: melyik bepállós, melyik kényelmetlen, melyik nem csúszik el napközben stb.
2020. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de ha priviben tudok írni még tippeket ha szeretnél 😁 nem lenne jó "ideömleszteni" mindent... 😄
2020. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Az always betéttel nekem is ez volt a tapasztalatom, zavart is rendesen. Aztán váltottam és semmi kellemetlenség :)
2020. júl. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kipróbálgatok párat. :)
2020. júl. 24. 07:23
 7/7 anonim válasza:

betétet használok otthonra is :)

tényleg valóban az always-al minden lépés hangos zárt térben :)

2020. júl. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!