Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaki folt a tangán? L

Kaki folt a tangán? L

Figyelt kérdés

Elég kínos kérdés ez.

Amikor sima bugyi van rajtam ilyen nem fordul elő. De ha tanga van rajtam akkor hiába "törlöm ki" (Bocsi) kaki lesz a tanga "pántja".


Nem tudom mit tegyek, eléggé undorító, képzelek mi lenne ha mások látnák :/


Légyszi segítsetek!



2020. júl. 24. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Hordj normális bugyit!
2020. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ha kaki foltos akkor nem törlöd ki eléggé vagy nem mész el időben. Wcre, használj nedves törlőt is
2020. júl. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosd meg kakilás után a valagad. Szerintem ez alap dolog. Ha meg nem otthon vagy, akkor valami nedves törlőkendőt használj legalább.
2020. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
81%
Lehet kapni vékony tisztasági betétet. Ha picit hátrébb ragasztod, nem lesz olyan a bugyid, és bármikor kicserélheted
2020. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Kaki folt a tangán,

ott figyel rád bambán.


Szereltess be bidét,

nem látsz több barna izét.


Ezzel lett hát vége

eme undrító mesének, végre.

2020. aug. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sietteted a dolgokat. Ha adsz időt a természetnek, hogy tegye a dolgát, akkor a "csipesz" igen hálásan tud működni. Érdemes első ingerre elmenni a WC-re, - ha tartogatod, "beléd sül" a cucc. Ha első ingerre indulsz a dolgodra, akkor a legjobb, mert a szervezeted egyértelmű jelet ad arra, hogy fel van készülve a folyamatra. Ekkor könnyebben is szabadul meg az ember a "lelki terheitől" és a vizelet ürítését követően rövid időn belül le is szokott pottyanni a WC-be az, amit a türelmetlen emberek nagy gonddal szét szoktak maszatolni magukon. Ha hagysz a leírt folyamatra időt a természetnek, akkor klasszisokkal kevesebb szennyeződére lesz esélye a tangáidnak. A másik dolog, hogy amikor el jutsz oda, hogy kiköltözöl a WC-ről, akkor a törlést sem árt türelemmel végig csinálni, - meghálálja magát.
2020. aug. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Én szívesen látnám xd
2020. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
95%
Én is szívesen látnám hogyan fest :)
2021. febr. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
8-as 🙂
2021. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
xd
2023. aug. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!