Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Végzettségről szóló bizonyitvá...

Végzettségről szóló bizonyitványt kell küldeni?

Figyelt kérdés
Ha irok egy helyre egy emailt pályakezdőként és küldöm az önéletrajzom küldjem hozzá a végzettséget igazoló szakmunkás bizonyitványomat is? Pl egy állami helyre

2020. júl. 25. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig én még mindig úgy jártam, hogy a sikeres személyes állásinterjú után, a munkába álláshoz szükséges adminisztráció során kellett bemutatni a bizonyítványokat és akkor ott ők lefénymásolták.
2020. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De hát olvasd át tüzetesen az álláshirdetést, hogy kérik-e konrkétan a bizik elektronikus csatolását.
2020. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez az hogy én nem álláshelyre jelentkeznék hanem egy állami intézménynél "kopogtatnék" hogy van e lehetőség
2020. júl. 25. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg szerintem a #1 válaszomat vedd alapul.
2020. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm de amugy szerinted mennyire hülyeség az hogy pl infósként irok egy emailt mondjuk szakképzési centrumnak vagy külön iskolának esetleg egyéb állami helynek hogy esetleg rendszergazda mellé gyakornoknak vagy valami ilyen junior rendszergazdanak fel tudnanak e venni?
2020. júl. 25. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!